• Fresh Taxi запрошує до співпраці водіїв (Мукачево)

  Ви можете використовувати додаток Fresh Taxi Driver коли захочете і рівно стільки, скільки вважаєте за необхідне - виїжджаючи на декілька годин у вихідні дні, паралельно зі зміною в службі таксі або в будь-якому іншому форматі. Жодних графіків. Водіям дана повна свобода дій.

  Основні вимоги:

  1) Власний автомобіль

  Для використання мобільного додатку Fresh Taxi Driver вам необхідно мати транспортний засіб випущений не раніше 1990 року. Автомобіль повинен бути повністю справним, доглянутим і чистим. Необхідний документ - свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. На автомобіль повинне бути оформлене ОСЦПВ (Автоцивілка).

  2) Діюче водійське посвідчення

  Дійсне водійське посвідчення категорії B і водійський стаж не менше 3-х років.

  3) Android смартфон або планшет

  Щоб використовувати додаток Fresh Taxi Driver необхідний смартфон з Android версії 4.1 або вище з доступом в інтернет (можна використовувати планшет, але у вас в будь-якому випадку повинна бути можливість приймати дзвінки або окремий телефон по якому з вами можна зв'язатися).

  Детальна інформація

  Переваги співпраці:

  1) Працюйте коли вам зручно

  Ви самостійно вибираєте графік роботи. Приймайте замовлення і виконуйте поїздки тоді, коли зручно саме вам. Це ваш основний заробіток або підробіток в вільний час - не важливо. Ви працюєте на себе.

  2) Відсутність обов'язкових платежів. 

  Ніякого ризику. Ви платите тільки в тих випадках, коли заробляєте. Гроші списуються в разі виконаної поїздки. Комісія Fresh Taxi складає 10%, а для найактивніших водіїв - ще менше. Після реєстрації на вашому бонусному рахунку буде 500 гривень для оплати комісії.

  3) Готівковий та безготівковий розрахунок

  Клієнти можуть платити за поїздки готівкою або за допомогою картки. Гроші за поїздки оплачені безготівковим способом будуть переведені вам на картку або баланс (в залежності від ваших уподобань). Перевага оплати карткою - менша кількість готівкових коштів у вас в автомобілі, що підвищує безпеку.

  4) Надійний сервіс 

  Вам будуть надані контактні дані пасажира і інформація про нього. У додатку діє рейтингова система, яка базується на ваших відгуках. Користувачі з поганим рейтингом блокуються. Такий підхід зменшує ймовірність поїздок з проблемними пасажирами.

  Як стати водієм Fresh Taxi?

  Все дуже просто. Для цього вам необхідно завантажити додаток Fresh Taxi Driver в магазині Google Play. Після установки програми залишається пройти реєстрацію вказавши свої дані та інформацію про автомобіль на якому ви збираєтесь працювати. Готово! З вами зв'яжуться якнайшвидше для подальших кроків.


  19.07.2019 16:57