Замовте поїздку за допомогою вашого смартфона

Fresh Taxi - найзручніший спосіб пересування по Мукачеву. Скачайте додаток для Android і Iphone.

Замовте поїздку за допомогою вашого смартфона

Fresh Taxi - найзручніший спосіб пересування по Мукачеву. Скачайте додаток для Android і Iphone.
Переваги Fresh Taxi

Новий рівень у сфері перевезень міста Мукачева

Ми допомагаємо нашим клієнтам знайти кращих водіїв міста і при цьому заплатити за поїздку оптимальну суму. Наші зусилля направлені на те, щоб зробити поїздку максимально простою та зручною. Ми чуємо поради та побажання користувачів і постійно покращуємо наш сервіс відповідно до них. Враховуючи усе це можна з упевненістю сказати, що Fresh Taxi - краще ніж звичайне таксі.

Готівковий та безготівковий розрахунок

Ви можете оплачувати поїздки готівкою або за допомогою картки. Для безготівкового розрахунку вам просто необхідно прикріпити картку в додатку, а ми подбаємо про все інше. Оплата карткою має ряд переваг: відсутність можливих проблем з рештою; вартість поїздки автоматично знімається з картки, що економить ваш час; відпадає необхідність мати при собі готівку.

Надійний сервіс для поїздок

Вам будуть надані контактні дані водія і інформація про його автомобіль. У додатку діє рейтингова система, яка базується на ваших відгуках. Команда Fresh Taxi постійно моніторить оцінки і приймає до уваги побажання водіїв та пасажирів. Користувачі з поганим рейтингом блокуються.

Точність і відкритість роботи

Під час поїздки ми з високою точністю рахуємо час простою, пройдену дистанцію в місті і за його межами. На основі цієї інформації формується кінцева вартість поїздки. Всі дані надаються вам. Інформація про кожну поїздку зберігається в історії поїздок. Якщо у вас виникли якість питання щодо поїздки або ви бажаєте перерахувати її вартість, то наша технічна підтримка завжди рада вам допомогти.

Поширені питання

Інформація, яка цікавить вас

Ми спробували зібрати в одному місці відповіді на питання які найчастіше цікавлять вас.
Все дуже просто. Для цього вам необхідно завантажити додаток Fresh Taxi в магазині Google Play або App Store (в залежності від операційної системи вашого смартфона). Після установки програми залишається пройти реєстрацію за допомогою номера телефону (це займе не більше двох хвилин).
Використання Fresh Taxi для пасажирів абсолютно безкоштовне. Ви платите тільки за поїздку. При безготівковому розрахунку можливе зняття комісії вашим банком.
Для цього вам необхідно в додатку відкрити розділ "Оплата" і натиснути кнопку "Додати картку". Ви будете перенаправлені на сторінку платіжної системи. Після успішного додавання картка з'явиться в списку можливих варіантів оплати. Тепер ви можете вибрати картку як спосіб оплати при формуванні замовлення. Fresh Taxi не має доступу до даних ваших карток, процес оплати проходить на стороні платіжно системи.
Якщо у вас некоректно працює додаток, нагрубив водій або ви маєте сумніви щодо правильності розрахунків вартості поїздки - в будь-якій з цих ситуацій і в разі виникнення інших складнощів ми настійливо рекомендуємо зв'язатися зі службою підтримки Fresh Taxi зручним для вас способом.

Тарифи

Подача 50 грн до 2 км
1 км по місту 7 грн
1 км за містом 10 грн
1 хвилина очікування 1 грн
Безкоштовне очікування після подачі 5 хв