Ставайте водієм Fresh Taxi

Заробляйте гроші за допомогою власного автомобіля в Мукачеві

Ставайте водієм Fresh Taxi

Заробляйте гроші за допомогою власного автомобіля в Мукачеві

У вас є кілька автомобілів і водіїв?

Ми готові обговорити з вами особливі умови співпраці. Зв'яжіться з техпідтримкою вказавши, що ви власник автопарку або служби таксі.
Контакти служби підтримки
Переваги співпраці

Чому Fresh Taxi?

Ми допомагаємо водіям отримувати замовлення від кращих клієнтів. Наші зусилля спрямовані на те, щоб вам було максимально просто і прибутково використовувати систему Fresh Taxi.

Працюйте, коли вам зручно

Ви самостійно вибираєте графік роботи. Приймайте замовлення і виконуйте поїздки тоді, коли зручно саме вам. Це ваш основний заробіток або підробіток в вільний час - не важливо. Ви працюєте на себе.

Відсутність обов'язкових платежів

Ніякого ризику. Ви платите тільки в тих випадках, коли заробляєте. Гроші списуються в разі виконаної поїздки. Комісія Fresh Taxi складає всього 10%, а для найактивніших водіїв - ще менше.

Готівковий та безготівковий розрахунок

Клієнти можуть платити за поїздки готівкою або за допомогою картки. Гроші за поїздки оплачені безготівковим способом будуть переведені вам на картку. Перевага оплати карткою - менша кількість готівкових коштів у вас в автомобілі, що підвищує безпеку.

Надійний сервіс для поїздок

Вам будуть надані контактні дані пасажира і інформація про нього. У додатку діє рейтингова система, яка базується на ваших відгуках. Користувачі з поганим рейтингом блокуються. Такий підхід зменшує ймовірність поїздок з проблемними пасажирами.

Поширені питання

Інформація, яка цікавить вас

Ми спробували зібрати в одному місці відповіді на питання які найчастіше цікавлять вас.
Все дуже просто. Для цього вам необхідно завантажити додаток Fresh Taxi Driver в магазині Google Play. Після установки програми залишається пройти реєстрацію за допомогою номера телефону. Далі вкажіть свої дані та інформацію про автомобіль на якому ви збираєтесь працювати. Готово! З вами зв'яжуться якнайшвидше для подальших кроків.
1) Справний доглянутий автомобіль 2) Наявність водійського стажу не менше 3-х років, категорія В 3) Смартфон з Android версії 4.1 або вище з доступом в інтернет (можна використовувати планшет, але у вас в будь-якому випадку повинна бути можливість приймати дзвінки або окремий телефон по якому з вами можна зв'язатися)
Ви можете використовувати Fresh Taxi коли захочете і рівно стільки, скільки вважаєте за необхідне - паралельно зі зміною в службі таксі або виїжджаючи на декілька годин у вихідні дні. Жодних графіків. Водіям дана повна свобода дій.
Пасажири можуть платити вам готівкою або за допомогою каркти через додаток Fresh Taxi. Безготівкова оплата потрапляє до вас на картку.
У нашій системі відсутні обов'язкові платежі. Ви поповнюєте баланс в додатку Fresh Taxi Driver зручним для вас способом. Кошти знімаються тільки за виконані поїздки. Це 10% від вартості поїздки (для найбільш активних водіїв можливі особливі умови). У вигляді бонусу після реєстрації у вас на бонусному балансі буде 200 гривень.
Якщо у вас некоректно працює додаток, проблеми з пасажиром або ви маєте сумніви щодо правильності розрахунків вартості поїздки - в будь-якій з цих ситуацій і в разі виникнення інших складнощів ми настійливо рекомендуємо зв'язатися зі служюой підтримки Fresh Taxi зручним для вас способом.

Відеоінструкція

Ознайомтеся перед використанням

Дані ролики допоможуть вам швидко і легко розібратися з роботою Fresh Taxi