Нічний вид набережної міста Мукачево

Замовте поїздку за допомогою вашого смартфона

Fresh Taxi - найзручніший спосіб пересування по Мукачеву. Скачайте додаток для Android і Iphone.

Замовте поїздку за допомогою вашого смартфона

Fresh Taxi - найзручніший спосіб пересування по Мукачеву. Скачайте додаток для Android і Iphone.

Бажаєте заробляти за кермом свого автомобіля?

Стати водієм Fresh Taxi

Доступні та комфортні поїздки в Мукачеві

Про Fresh Taxi

Зробити замовлення легко, як ніколи

Просто натисніть кнопку і автомобіль приїде за вами.

Як працює Fresh Taxi?

1. Замовлення

Замовити Фреш таксі в Мукачево Вкажіть вашу адресу, пункт призначення і зробіть замовлення. Ви можете додати коментар для водія (вказавши певні нюанси пов'язані з поїздкою).

2. Поїздка

Відслідковуйте поїздку за допомогою мобільного додатка Відслідковуйте автомобіль на карті. Вам стає доступною інформація про водія, а також надається можливість зателефонувати йому, якщо виникне така необхідність.

3. Оплата

Рейтингова система в мобільному додатку Фреш таксі Оплатити поїздку можна як готівкою так і карткою за допомогою додатку. Необхідно оцінити поїздку (рейтингова система). На основі ваших оцінок формується рейтинг водія.

Переваги Fresh Taxi

Новий рівень у сфері перевезень міста Мукачева

Ми допомагаємо нашим клієнтам знайти кращих водіїв міста і при цьому заплатити за поїздку оптимальну суму. Наші зусилля направлені на те, щоб зробити поїздку максимально простою та зручною. Ми чуємо поради та побажання користувачів і постійно покращуємо наш сервіс відповідно до них. Враховуючи усе це можна з упевненістю сказати, що Fresh Taxi - краще ніж звичайне таксі.
Оплата поїздок карткою або готівкою

Готівковий та безготівковий розрахунок

Ви можете оплачувати поїздки готівкою або за допомогою картки. Для безготівкового розрахунку вам просто необхідно прикріпити картку в додатку, а ми подбаємо про все інше. Оплата карткою має ряд переваг: відсутність можливих проблем з рештою; вартість поїздки автоматично знімається з картки, що економить ваш час; відпадає необхідність мати при собі готівку.
Рейтингова система Фреш таксі

Надійний сервіс для поїздок

Вам будуть надані контактні дані водія і інформація про його автомобіль. У додатку діє рейтингова система, яка базується на ваших відгуках. Команда Fresh Taxi постійно моніторить оцінки і приймає до уваги побажання водіїв та пасажирів. Користувачі з поганим рейтингом блокуються.
Оптимальні тарифи, точність і відкритість роботи

Точність і відкритість роботи

Під час поїздки ми з високою точністю рахуємо час простою, пройдену дистанцію в місті і за його межами. На основі цієї інформації формується кінцева вартість поїздки. Всі дані надаються вам. Інформація про кожну поїздку зберігається в історії поїздок. Якщо у вас виникли якість питання щодо поїздки або ви бажаєте перерахувати її вартість, то наша технічна підтримка завжди рада вам допомогти.

Тарифи

Подача 50 грн до 2 км
1 км по місту 7 грн
1 км за містом 10 грн
1 хвилина очікування 1 грн
Безкоштовне очікування після подачі 5 хв
Fresh Taxi - це універсальний засіб для виклику таксі в Мукачеві. За допомогою нашого сервісу виклику автомобілів ви можете швидко, комфортно та за оптимальними тарифами дістатися до необхідного місця в Мукачеві та за його межами. Навіщо звичайні служби таксі коли є Fresh Taxi? Цілодобове онлайн замовлення авто за допомогою мобільного додатку, комфортні і доступні поїздки. Рейтингова система (яка базується на відгуках користувачів) дозволяє контролювати якість обслуговування, що робить наш сервіс кращим у Мукачеві. З впевненістю можна сказати, що Fresh Taxi - більше ніж таксі.

За допомогою нашого додатку пасажири можуть сформувати маршрут будь-якої складності та попередньо дізнатися приблизну вартість поїздки. Ми надаємо можливість замовити поїздку у Мукачеві без дзвінків диспетчеру, а також відслідковувати автомобіль у режимі реального часу та розрахуватися за послуги перевезення готівкою або карткою. Перевірте як працює Fresh Taxi, і запевняємо вас, що інші служби таксі Мукачева вам більше не знадобляться.

Мукачево - це привабливе з точки зору туризму місто. Наші водії завжди готові порадити вам де зупинитися, пам'ятки які варто відвідати, а також місця де можна поїсти і розважитися. Закарпаття славиться вином і смачною кухнею, замками, термальними джерелами і, звичайно ж, природою. Поїздки за межі міста не будуть проблемою, а тарифи вас приємно здивують. Ужгород, Берегово, Косино і багато інших привабливх місць чекають вас.

Ми надаємо доступ до замовлень тільки водіям іномарок. Всі автомобілі проходять детальний огляд. Подібний підхід - це гарантія вашого комфорту під час поїздки. Ми докладаємо всіх зусиль щоб в дорозі ви відчували себе комфортно.

Команда Fresh Taxi завжди відкрита до діалогу і ми будемо раді почути ваші пропозиції, скарги та комментарі. Контактну інформацію ви можете знайти у розділі "Контакти" (виклик авто здійснюється тільки через мобільний додаток, ми не приймаємо замовлення по телефону). Давайте разом покращувати сферу перевезень в місті Мукачево та за його межами!